Epson EPL-N2000 Imaging Cartridge 10k (C13S051035)
Price (Ex Vat): |
Price (Inc Vat): |
|---|---|
| £455.50 | £546.60 |
Product Code - L846895
For super efficiency and easy replacement the individual components of the laser printing system are combined in a single, high yield imaging cartridge.
Compatible Main Units: EPL-N2000 10Base, EPL-N2000PS 10Base
| Manufacturer Part No | C13S051035 |
| Colour | Black |
| Yield | Approx. 10,000 pages |
| Type | Other |
| Brand | Epson |
| Compatible or Original | Original |
| Country of origin | Japan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical features | Drum/Toner/Collector |
| Toner cartridge | Imaging cartridge |
| Package weight | 2.25 kg |
| Package height | 220 mm |
| Package depth | 470 mm |
| Package width | 180 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 220 x 472 x 175 mm |
| Weight | 2.34 kg |
| EAN | 7612392012290 |



