Brother TN-625XXLM Toner Cartridge Original Magenta (TN625XXLM)
Price (Ex Vat): |
Price (Inc Vat): |
|---|---|
| £199.33 | £239.20 |
Product Code - L775737
Brother TN-625XXLM Toner Cartridge Original Magenta (TN625XXLM)
Compatible With*
- Original
- Printing colours: Magenta
- Single pack
- Extra (Super) High Yield
- Colour toner page yield: 6500 pages
- Colour toner cartridges quantity: 1
- 1 pc(s)
Compatible With*
- Brother DCP-L8630CDW
- Brother HL-L8430CDW
- Brother HL-L8570CDW
- Brother MFC-L8730CDW
- Brother MFC-L8970CDW
*This may not be an exhaustive list for questions about compatibility please contact us.
| Manufacturer Part No | TN-625XXLM, TN625XXLM |
| Colour | Magenta |
| Yield | Approx. 6,500 pages |
| Type | Toner |
| Brand | Brother |
| Compatible or Original | Original |
| Compatibility | HL-L8430CDW HL-L8570CDW MFC-L8730CDW MFC-L8970CDW |
| Product colour | Black |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Supply type | Single pack |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 928 g |
| Package height | 368 mm |
| Package depth | 184 mm |
| Package width | 128 mm |
| Weight | 540 g |
| Height | 300 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 90 mm |
| EAN | 4977766843614 |



