Brother TN-625XXLBK Toner Cartridge Original Black (TN625XXLBK)
Price (Ex Vat): |
Price (Inc Vat): |
|---|---|
| £89.99 | £107.99 |
Product Code - L457462
Brother TN-625XXLBK Toner Cartridge Original Black (TN625XXLBK)
Compatible With*
- Original
- Printing colours: Black
- Single pack
- Extra (Super) High Yield
- Black toner page yield: 7500 pages
- Black toner cartridges quantity: 1
- 1 pc(s)
Compatible With*
- Brother DCP-L8630CDW
- Brother HL-L8430CDW
- Brother HL-L8570CDW
- Brother MFC-L8730CDW
- Brother MFC-L8970CDW
*This may not be an exhaustive list for questions about compatibility please contact us.
| Manufacturer Part No | TN-625XXLBK, TN625XXLBK |
| Colour | Black |
| Yield | Approx. 7,500 pages |
| Type | Toner |
| Brand | Brother |
| Compatible or Original | Original |
| Compatibility | HL-L8430CDW HL-L8570CDW MFC-L8730CDW MFC-L8970CDW |
| Product colour | Black |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Supply type | Single pack |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 938 g |
| Package height | 368 mm |
| Package depth | 184 mm |
| Package width | 128 mm |
| Weight | 550 g |
| Height | 300 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 90 mm |
| EAN | 4977766843591 |


