Brother Labelling Tape 24mm (TZE651)
Price (Ex Vat): |
Price (Inc Vat): |
|---|---|
| £14.76 | £17.71 |
Product Code - L697930
Compatible with a wide range of Brother’s P-touch printers, this genuine laminated TZe-651 labelling tape cassette is especially versatile thanks to its easy-to-read black and Yellow colour – so it comes in useful around the home, office and in other workplaces.
- 24mm wide, 8m long
- High quality genuine Brother cassette
- Ensure durable, easily readable results
| Manufacturer Part No | TZE-651, TZE651 |
| Yield | — |
| Type | Other |
| Brand | Brother |
| Compatible or Original | Original |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Product colour | Yellow |
| Country of origin | Philippines |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
| Package weight | 94 g |
| Package height | 265 mm |
| Package depth | 435 mm |
| Package width | 345 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 64 g |
| Height | 100 mm |
| Depth | 68 mm |
| Width | 24 mm |
| Tape length | 8 m |
| Tape width | 2.4 cm |
| EAN | 4977766686747 |




